Cemil Barlas: Erdoğan’a ne yapacağını biz söylüyoruz, kafasına göre yapmıyor!

1 An TV’de yayınlanan Can Ataklı, Cem Küçük ve Cemil Barlas’ın katıldığı 1 Haber 3 Yorum programına Cem Küçük ve Cemil Barlas’ın analizi damga vurdu.
Cemil Barlas, ve Cem Küçük Türkiye’nin dış politikası hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Cem Küçük ‘Dış politikayı artık Tayyip Bey yönetiyor. O kesin artık. O tamam artık. Binali Bey ancak Azerbaycan’a gidecek’ dedi.

‘DIŞ POLİTİKA ARTIK TAYYİP BEY’DE, BİNALİ BEY ARTIK AZERBAYCAN VE KIBRIS’A GİDECEK’

Cemil Barlas, Erdoğan’ın “NATO gibi şeylere çok bakmıyoruz. Gerçek bir sonuç çıktığını ben o toplantılardan açıkçası görmedim.’ dedi. Cem küçük ise Cemil Barlas’ın sözlerini doğrular nitelikte ‘O bitti artık, dış politikayı artık Tayyip Bey yönetiyor. O kesin artık. O tamam artık. Binali Bey ancak Azerbaycan’a gidecek Kıbrıs’a gidecek.’ dedi.

Cemil Barlas dış politika hakkında şöyle devam etti. ‘Türkiye’yi Tayyip Erdoğan’ yönetiyor sen de (Can Ataklı) alış buna bir sorun yok. Türkiye’yi Tayyip Erdoğan temsil ediyor. O ne derse o oluyor Türkiye adına. Biz söylüyoruz ama ona, kendi kafasına göre yapmıyor.’

‘HEP BERABER BATACAKSINIZ!’

Can Ataklı Cemil Barlas ve Cem küçük’ün bu sözlerine tepki göstererek ‘Ama yanlış şeyler söylüyorsunuz. Ülke uçuruma gidiyor. Batacaksınız hep beraber batacaksınız! Ben sizi kazıyamayacağım.’ dedi.

Yorum yok

Bir cevap bırak