FESTİVAL – Kuşadası’nda Gençlik Festivali

Kuşadası sahilinde müzik festivali düzenleniyor. Kuşadası Gençlik Festivali, 14-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek. MFÖ, Duman, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Pilli Bebek, Gripin, Umut Kuzey, Seksendört, Pinhani, Aylin Aslım, Flört, İskender Paydaş (Feat, Fatma Turgut & Ferman Akgül), Ogün Sanlısoy, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur, Niyazi Koyuncu, Metin Türkcan & Murat İlkan, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sattas, Can Gox, Başıbozuk, Keti, You May Kiss The Bride, Supernova Reggae Band festivalde sahne alacak.

etkinlik1TİYATRO – Uşak Kral ve Ötekiler, Akasya Kültür Sanat Merkezi’nde…

Köksal Engür ve Merve Engin’in oynadığı Uşak Kral ve Ötekiler 13 Temmuz’da Akasya Kültür Merkezi’nde. Levent Özdilek’in yönettiği oyun  herhangi bir ülkenin herhangi bir krallığında geçmekte. Elbette bir tane kral var ve tabi ki bir tane de uşak, krala krallığını hatırlatacak. Peki ya ötekiler? İşte bu oyun onlar hakkında, onlara rağmen… Komedi türündeki oyunun başlama saati 20.30. –

etkinlik2KONSER – Özdemir Erdoğan’dan caz klasikleri

Türk hafif müziği ve cazının en emektar isimlerinden, festivalin bu yılki Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi Özdemir Erdoğan, “İkinci Bahar”, “Sevdim Seni Bir Kere” gibi klasiklerin yanı sıra geçtiğimiz yıl yayımladığı Türkiye Jazz Tarihinde Işıksız Kalanlar albümünden şarkılar, caz klasikleri ve kendi eserlerinin düzenlemelerinden oluşan bir repertuvarla 12 Temmuz salı akşamı 21.00’de Uniq Açık Hava Sahnesi’nde cazseverlere müzik dolu bir akşam yaşatacak.

etkinlik3MÜZİKHOL – Yalınayak Müzikhol

UNIQ İstanbul, UNIQ Açık Hava Sahnesi’yle yaz gecelerini güzelleştirmeye devam ediyor. Ünlü kültür-sanat yazarlarının ‘eşsiz’ olarak adlandırdığı Yalınayak Müzikhol, 20 Temmuz Çarşamba akşamı sizleri UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde kahkahaya davet ediyor. Yalınayak Müzikhol, dönüşen kentler nedeniyle yersiz kalmış bir müzikholün çalışanlarının yeni bir gösteriyle İstanbul’un sahnelerini dolaşmasını konu alıyor.

Paylaş

Yorum yok

Bir cevap bırak