İsviçre kampının yıldızı Bruma, PSV’den teklif geldiğini söyledi. Galatasaray’da oynamaktan mutlu olduğunu dile getiren Portekizli yıldız, topu yönetime attı. Linnes ise Türkiye’deki olaylardan korkmadığını söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre’de sürdüren Galatasaray’da, Armindo Bruma ve Martin Linnes, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kamp döneminin faydalı geçtiğini belirten iki oyuncu da, Zürich karşılaşmasında alınan galibiyetin önemine değinerek mental anlamda önemli bir sınavdan geçtiklerini belirtti.

Thun ve Zürich karşılaşmalarında golle buluşan Bruma, “Takım arkadaşlarımın yardımıyla iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum.” dedi.

PSV’den teklif geldiğini doğrulayan Portekizli yetenek, şöyle devam etti: “Galatasaray da PSV de Avrupa’nın en büyük kulüplerinden. Ben Galatasaray’da oynuyorum, çok büyük bir kulüp ve camia. İki kulüp oturup konuşacak. Benim oyuncu olarak Galatasaray formasıyla maksimum performans göstermem gerekiyor. Şu anda Galatasaray’ın futbolcusuyum ve kontratıma saygılı şekilde elimden geleni yapmaya çalışıyorum.

Türkiye’de meydana gelen olaylardan korkmadığını belirten Linnes, “Üzüldüm, ister istemez etkileniyorsunuz. Aileniz etkileniyor. Bu tip olaylar beni de üzüyor ama ben ve ailem burada olmaktan çok mutluyuz. Umarım her şey tekrardan yoluna girer” açıklamasını yaptı.

YEN HAYAT SPOR

Yorum yok

Bir cevap bırak